Детски Зимни Ботуши AlaskaТаблица с размери

РАЗМЕР EUДЪЛЖИНА НА СТЕЛКА (СМ)ОБИКОЛКА НА ПРАСЕЦА (СМ)
2313,523,8
241424,2
251524,6
2615,525
271625,4
281725,8
291826,2
301926,6
3119,527